FAQ's

האם יש לכם חנות פיזית?
כן, הסטודיו שלנו נמצא במזל אריה 16 ביפו העתיקה, תל אביב. ניתן להתרשם ממגוון התכשיטים שבקולקציות שלנו, למדוד ולקנות ישירות מהתצוגה, ולקבוע פגישות לעיצוב אישי.
האם אתם פתוחים בימי שישי?
אנחנו פתוחים בימי ראשון עד חמישי ב11:30- 17:30, מדי פעם אנחנו פותחים במיוחד לפגישות אישיות בימי שישי- תהיו איתנו בקשר כדי להשאר מעודכנים.
האם יש צורך לקבוע פגישה מראש?
יש לתאם פגישות מראש על מנת שנוכל לתת לכם את מלוא תשומת הלב ולבחור יחד את העיצוב המתאים ביותר עבורכם.
תוך כמה זמן מוכנה הזמנה של תכשיט בעיצוב אישי?
אנחנו מתחייבים לבצע את ההזמנה שלכם תוך 3 שבועות, בדרך כלל ביצוע ההזמנה יקח פחות זמן ואנחנו יכולים להתאים את לוחות הזמנים במידה ויש מאורע קרוב או כל סיבה אחרת.
כמה זמן לוקח להזמנה במשלוח שבוצעה באתר להגיע אליי?
אנחנו מתחייבים לספק את ההזמנה שביצעת תוך שבועיים מרגע הרכישה.
איך אני יודע/ת מה מידת הטבעת שלי/ של בן/בת הזוג שלי?
אנא צרו איתנו קשר על מנת שנוכל לסייע לכם במדידה, ניתן תמיד לשנות מידה גם אם אינכם יודעים את המידה המדויקת בעת הרכישה.
האם ניתן לראות אצלכם בחנות את כל התכשיטים שנמצאים באתר?
עיצובים רבים שנמצאים באתר אינם קיימים בהכרח במלאי, במידה והמוצר אינו קיים במלאי, מתחת לשם המוצר באתר מופיע הכיתוב "Available by order" ואם אתם מעוניינים בו ניתן לפנות אלינו כדי לבצע הזמנה שלו במיוחד. בכל אופן אתם תמיד מוזמנים להגיע אלינו לסטודיו ולהתרשם ממגוון רב של התכשיטים שנמצאים בתצוגה
האם ניתן לעשות התאמות ושינויים בעיצוב קיים?
בהחלט; ניתן לעשות התאמות מידה, שינוי גימור, לבחור צבע זהב, סוג וגודל אבנים, ועוד- בהתאם להעדפותיכם. אנחנו דוגלים בעיצוב אישי ואתם מוזמנים ליצור איתנו קשר,לראות כיצד נוכל לעזור ולבצע את ההתאמות והשינויים הטובים ביותר עבור הטעם הספציפי שלך. או לקבוע עמנו פגישה ואנחנו נשמח להגשים את העיצוב שעליו אתם חולמים.
האם ניתן לעשות חריטה על התכשיטים שלכם?
בוודאי, יש להתייעץ איתנו מראש ביחס לכיתוב או הדימוי שתרצו לחרוט על מנת שנוכל לאשר
ולתת הערכת עלות של החריטה
האם אני יכול/ה להביא אבן שלי כדי שתשבצו אותה בתכשיט בעיצובכם?
כן, כדאי מאד להתייעץ לפני ולכתוב לנו כדי שנוכל להבין מה העיצוב הרצוי ונוכל לוודא שהאבן מתאימה.
האם ניתן להשתמש בתכשיט ישן על מנת לייצר תכשיט בעיצוב חדש?
כמובן, מוזמנים לבוא לפגישת העיצוב אצלנו בסטודיו עם התכשיט על מנת שנוכל לבחון מקרוב ולוודא שניתן לבצע את העיצוב הרצוי.
מאילו חומרים עשויים התכשיטים שלכם?
רוב התכשיטים שלנו עשויים זהב 14K, ויש לנו מגוון של תכשיטי כסף 925, ותכשיטי כסף בציפוי זהב. בתכשיטי הזהב אנחנו משבצים בעיקר יהלומים לבנים ויהלומי שמפניה באיכות גבוהה, רובי, ספירים במגוון צבעים, ופיסות מקוריות של מטאורים מ"קמפו דל סיילו"
האם יש הבדל במחיר בין צבעי הזהב השונים?
אין הבדל במחיר בין זהב 14K צהוב, לבן, או אדום. ההבדלים בין אלו הם בסגסוגת שממנה מורכב הזהב שמשפיעה על הצבעוניות שלו. מה שמשפיע על מחיר הזהב הוא הקראטורה והמשקל שלו. ככל שהקראטורה תהיה גבוהה יותר עלות הזהב תהיה בהתאם.
האם ניתן להזמין תכשיט בזהב 18K?
ניתן להזמין במיוחד את התכשיטים שלנו בזהב 18K. אנו ממליצים להתייעץ עמנו כדי להבין האם תכונות זהב 18K מתאימות לעיצוב הרצוי.
מה ההבדל בין יהלום שמפניה ליהלום לבן?
יהלומים לבנים הם סוג היהלומים המסורתי והידוע ביותר. הם מוערכים על פי המראה השקוף או כמעט חסר הצבע שלהם. ואילו יהלומי שמפניה, הידועים גם כיהלומים חומים, יש מגוון צבעים ייחודי וחם המזכיר את גווני השמפניה. חשוב לציין שגם יהלומים לבנים וגם יהלומי שמפניה יכולים להשתנות בחיתוך, בניקיון ובמשקל הקראט שלהם, בדיוק כמו כל יהלום אחר. הבחירה בין יהלומים לבנים לשמפניה מסתכמת לרוב בהעדפה אישית ובאפקט האסתטי הרצוי.
האם יש תעודה על היהלומים?
אנו מציעים תעודה חתומה משלנו עבור כל תכשיט שאנו מייצרים בסטודיו שלנו. בדרך כלל רק יהלומים לבנים מעל 30 נק' יכולים לקבל תעודת GIA רשמית
האם אתם משבצים יהלומי מעבדה?
כן, בהזמנה מיוחדת. אם אתם מעוניינים לשבץ יהלום מעבדה צרו איתנו קשר בשביל לבצע הזמנה.
האם אתם משתמשים במטאורים אמיתיים?
כן, המטאורים שאנו משתמשים בהם הם פיסות מקוריות של מטאורים שנפלו לפני 5000 שנה באתר המפורסם "campo del cielo" בארגנטינה. כל פיסה שונה מהאחרת, יחידה ומיוחדת. מצאנו טכניקה מיוחדת להלחים את החומר המיוחד הזה ישירות למשטחי הזהב/כסף.
האם יש הנחיות מיוחדות לתכשיטים עם מטאור?
יש להמנע ממפגש של לחות ומלחים עם המטאור (לכן מומלץ לא להכנס איתם לים או לשטוף אותם במים נקיים ולייבש טוב)
איך מומלץ לשמור על התכשיטים ולנקות אותם?
על מנת לשמור על נקיון תכשיטי הזהב, הכסף ובמיוחד תכשיטים המשובצים ביהלומים, יש להבריש אותם מדי פעם במברשת שיניים ישנה עם מים חמים וסבון כלים שמסייע בהסרת השומנים, לייבש במטלית נקייה. אם יש לכם תכשיטים בציפוי זהב על מנת למנוע מהם להתבלות- מומלץ לא להתקלח איתם, ציפוי זהב יכול להשחק ולרדת עם הזמן- במידה והוא נשחק אתם מוזמנים לחזור ולחדש את הציפוי ללא עלות נוספת. עצות כלליות לטיפול שוטף בתכשיטים: מומלץ להסיר תכשיטים ברחצה או פעילויות גופנית או מטלות בית. הימנע מחשיפת תכשיטים לכימיקלים קשים, בשמים ומוצרי קוסמטיקה. אחסנו תכשיטים במקום נקי ויבש, רצוי בתאים נפרדים כדי למנוע שריטות או הסתבכות של תכשיטים האחד בשני.